mikrocement

Klienci wracają do naszej firmy!

Lojalny klient to skarb dla każdego przedsiębiorstwa. A my jesteśmy pod tym względem doskonałym przykładem. Cieszy nas zatem to, że nasz klient, który kilka lat temu zdecydował się na zakup materiałów w naszym sklepie, postanowił do nas powrócić. Dlaczego na to się zdecydował? I co tym razem wybrał z naszego asortymentu? Odpowiadamy.

Pięć lat temu jeden z naszych klientów zakupił od nas materiały, którymi planował samodzielnie wykończyć swoje mieszkanie: łazienkę, kuchnię oraz podłogi w innych wnętrzach. Uznał on, że nasz mikrocement na tyle doskonale  sprawdza się w jego wnętrzu i jest zadowolony z efektów po kilku latach użytkowania, że niedawno ponownie zakupił u nas kilka produktów, dzięki którym wykończył jeszcze więcej powierzchni w swoim domu. Za pierwszym razem zdecydował się  na mikrocement o strukturze Medium oraz Fino. Jak te wnętrza prezentują się dzisiaj po pięciu latach użytkowania? I jak wygląda nowa, wykończona tym materiałem sypialnia? Sprawdź.

Kuchnia wykończona mikrocementem ASDecorative

Jak widać na poniższych zdjęciach, mikrocement został zaaplikowany na ścianie nad płytą  indukcyjną oraz blatem roboczym. Nic dziwnego, ponieważ jest to niezwykle modne i efektowne rozwiązanie.  W przypadku ścian w suchych pomieszczeniach lakierowanie powierzchni nie jest niezbędne, ale warto pamiętać, że w takich miejscach jest konieczna  dodatkowa powłoka poliurteanowa, która ułatwia w utrzymaniu czystości. Mikrobeton czyli inaczej zwany mikrocement został zaaplikowany również na podłogi.

mikrocement

Łazienka wykończona mikrocementem ASDecorative

Jeśli chodzi o łazienkę, mikrocement jest materiałem, który wręcz dominuje w całym pomieszczeniu. Został on zaaplikowany na ścianę, podłogi, parapety, jak również półki. Pełni również rolę okładziny zabudowy wanny. I mimo, że utrzymany jest w odcieniu klasycznej szarości, całość zdecydowanie nie przytłacza, a do tego wspaniale komponuje się z zielenią kwiatów oraz bielą poszczególnych dodatków.

mikrocement

Salonik wykończony mikrocementem

Mikrocement znalazł się także na podłodze w otwartej przestrzeni, którą na potrzeby tego artykułu nazywamy salonikiem. Tworzy on subtelne tło, na tle którego odznacza się gwiazda tego wnętrza – wyjątkowe okno w kształcie trójkąta. Jak widać, mikrobeton nie musi odgrywać najważniejszej funkcji we wnętrzu. Świetnie sprawdza się także w roli drugoplanowej, bez którego jednak cała aranżacja nie byłaby równie elegancka.

mikrocement

Sypialnia wykończona mikrocementem ASDecorative

Obecnienasz klient postanowił wykończyć m.in. podłogę w sypialni. Podobnie jak i w całym mieszkaniu, również i tutaj zdecydował się na dyskretne szarości. Idealnie współgrają one z białą, frezowaną szafą oraz drewnianą komodą. Całość stanowi świetną bazę do aranżacji i daje duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór dekoracji oraz dodatków.

mikrocement

Mikrocement w ASDecorative

Podoba Ci się efekt, który uzyskał w swoim mieszkaniu nasz klient? A może masz inny, równie ciekawy pomysł? W takim razie zapraszamy do sklepu ASD STUDIO. Oferujemy szeroką gamę produktów zarówno stacjonarnie, jak i online. Działamy w Wieliczce, ale kupują u nas klienci z niemal całej Polski i nie tylko Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy też apartamenty wykończone mikrocementem z możliwością noclegu. Zadzwoń na numer 691 353 317 i dowiedz się więcej!


parkiety drewniane Previous post Parkiety drewniane – niezrównane piękno i trwałość
donice Next post Nowoczesne donice ogrodowe – jak stworzyć designerski ogród?