ekskluzywne włączniki dotykowe

Sonata Touch – ekskluzywne włączniki dotykowe

Masz dość klasycznych, białych włączników dotykowych? Teraz możesz zmienić je na produkt, który jest połączeniem nowych technologii i pięknego designu. Przed Tobą Sonata Touch od firmy Ospel.

Czym są łączniki dotykowe Sonata Touch?

Sonata Touch to seria inteligentnych włączników do sterowania oświetleniem oraz żaluzjami. Wykonane z myślą o nowoczesnych wnętrzach industrialnych, pasować będą jednak każdemu, kto ceni sobie nowoczesność i niezawodność. Nieważne, czy chodzi o biuro, biurowiec, czy o nowoczesne budownictwo – łączniki Sonata Touch będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki swojemu designowi każdy z łączników pasować będzie do ramek serii Sonata. Te zostały wykonane z luksusowych materiałów, takich jak szkło, aluminium, drewno, kamień oraz stal szlachetna. To połączenie to gwarancja naprawdę unikalnego designu, za który będziesz naprawdę wdzięczny. Jeśli chcesz mieć włączniki na miarę XXI wieku – musisz postawić na produkty Sonata Touch.

Sonata Touch – jakość, jakość i… jeszcze raz jakość

W skład całej kolekcji włączników wchodzą modele pojedyncze, podwójne, potrójne oraz… żaluzjowy. Tak, w serii Sonata Touch znajdziesz panel do sterowania elektrycznymi żaluzjami. Dzięki niemu możesz odsłaniać i zasuwać rolety, na jaką wysokość chcesz – panel umożliwia konfigurowanie systemu według potrzeb klienta. Jakość produktu to przede wszystkim użyte materiały – nowoczesna konstrukcja układów elektronicznych, które pozwalają oszczędzać prąd. Bezwysiłkowe poruszanie żaluzjami nigdy nie było łatwiejsze. Także jeśli idzie o podłączenie tego systemu z Twoją obecną instalacją.

Łączniki posiadają możliwość załączenia nawet z tradycyjnym klawiszami. Łączniki Sonata Touch można montować w tradycyjnych instalacjach dwuprzewodowych, gdyż do prawidłowej pracy nie potrzebują one przewodu neutralnego N. Procedura programowania łączników Sonata Touch sprawia, że nie będziesz miał z nią żadnych problemów. Wszystko przeprowadza się z poziomu panelu sterowania. Dzięki załączonej instrukcji nawet największy antyfan rzeczy technicznych jest w stanie to zrobić. 

Ospel, będący producentem tego włącznika, ocenia żywotność produktu na nawet 1 milion cykli. Nowoczesna technologia to także minimalne zużycie energii elektrycznej dzięki zastosowaniu technologii LED. Nawet dwubarwne podświetlenie stref sterowania nie powoduje zwiększonego zużycia energii.

Włączaj światło bez konieczności dotyku panelu szklanego

Pewnie zastanawiasz się, jak to jest z montażem Sonaty Touch. Z wszystkimi produktami serii Sonata nie ma żadnego problemu. Intuicyjne łączenie za pomocą pazurków albo wkrętów ułatwia zadanie.  Zresztą czytelna instrukcja przeprowadza instalatora przez ten proces. Szklany panel dotykowy, którym posiada podświetlenie stref sterowania wykonane w nowoczesnej technologii, uruchamia się bez konieczności dotykania. Wystarczy, że zbliżysz palec już na odległość 0,5 centymetra i możesz cieszyć się radością z posiadania nowoczesnego systemu sterowania światłem.

spawanie Previous post Kryteria doboru i zalety odpowiedniego rodzaju sprzętu spawalniczego
wkrętarka Next post Co zapewni łatwiejszy montaż elementów drewnianych?