suszarka do prania

3 powody, dlaczego przyda Ci się suszarka do prania

Czy warto kupić suszarkę do prania? Zdecydowanie tak! Wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez tego praktycznego urządzenia. Jej zakup pozwala oszczędzić czas, a także całkiem sporo przestrzeni – to szczególnie ważne w małych mieszkaniach. Nowoczesne suszarki działają szybko, są energooszczędne i nie generują hałasu. Poznaj trzy powody, dla których warto zaopatrzyć się w ten sprzęt!

Suszarka do prania – praktyczny sprzęt do każdego domu i mieszkania

Choć wiele osób uważa, że suszarka do prania w domu to zbędny luksus, ten funkcjonalny sprzęt wcale nie kosztuje wiele, może natomiast znacznie ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Pomoże też oszczędzić miejsce i czas. Wybierając urządzenie o wysokiej klasie energetycznej, np. wyposażone w pompę ciepła, i korzystając z niego świadomie poprzez używanie odpowiednich programów suszenia, zachowasz kontrolę nad zużyciem prądu i Twoje rachunki nie wzrosną wcale drastycznie. Jakie są główne korzyści z posiadania suszarki? Wyjaśniamy!

1. Oszczędność czasu i miejsca

Największą zaletą używania suszarki do prania jest oszczędność czasu. Cały proces suszenia tkanin standardowo zajmuje około godziny – to zdecydowanie krócej niż w przypadku rozwieszenia upranych ubrań, by wyschły same. Nie dość, że wymaga to poświęcenia dłuższej chwili na samą czynność wieszania, to materiały potrzebują na schnięcie zwykle około dwóch dni.

Wiele nowoczesnych suszarek wyposażonych jest w sensory, które pozwalają precyzyjnie dobrać program do ilości prania i zoptymalizować czas suszenia. A przy tym oszczędzasz przestrzeń. Dlaczego? Wpływają na to:

• brak konieczności wieszania ubrań na stojących czy podwieszanych suszarkach,

• możliwość ustawienia sprzętu na pralce dzięki specjalnemu łącznikowi,

• szeroki wybór urządzeń 2 w 1 z funkcją zarówno prania, jak i suszenia.

Co więcej, ponieważ suszarki nie trzeba podłączać do dopływu wody, a jedynie do prądu, ustawisz ją w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Praktyczne, prawda?

2. Wygoda i pełna kontrola nad procesem suszenia

Obecnie wiele osób wybiera do swoich mieszkań urządzenia smart, które można programować i kontrolować zdalnie – dotyczy to również suszarek do prania. To zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie na co dzień. Wygodna aplikacja na telefon wystarczy, by z dowolnego miejsca uruchomić urządzenie i ustawić odpowiedni program suszenia zgodnie z podpowiedziami producenta sprzętu. Dodatkowo zyskujesz w ten sposób stałą kontrolę nad poszczególnymi etapami pracy suszarki.

3. Sposób na dbanie o tkaniny i o siebie!

Korzystanie z suszarki do prania to również doskonały sposób, by zadbać o tkaniny i… swoje zdrowie. Nowoczesne urządzenia tego typu wyposażone są w technologie, dzięki którym proces suszenia przebiega w sposób całkowicie bezpieczny dla materiałów, a powstające zagniecenia są minimalne. Używając odpowiednich programów, możesz bez obaw suszyć nawet delikatne tkaniny, takie jak wełna i jedwab oraz puchowe, zimowe ubrania.

Tymczasem wywieszając mokre pranie w domu – co jest konieczne przez większą część roku ze względu na pogodę – sprawiasz, że w pomieszczeniu wzrasta wilgotność powietrza. To podnosi ryzyko wystąpienia chorób górnych dróg oddechowych i alergii u domowników oraz pojawienia się grzybów i pleśni w pokoju. Korzystając z suszarki, możesz łatwo tego uniknąć, a tym samym zadbać o zdrowie swoje i bliskich!

Wygodne suszenie prania na co dzień!

Nowoczesne sprzęty AGD projektowane są w taki sposób, by łączyć w sobie jak najwięcej funkcji i jak najbardziej ułatwiać życie. Suszarka do prania to praktyczne urządzenie, w które warto wyposażyć dom lub mieszkanie, by uniknąć konieczności rozwieszania schnących ubrań w salonie czy łazience. Wysuszone w ten sposób tkaniny są miękkie, odświeżone, pięknie pachną, a Ty nie musisz prasować uciążliwych zagnieceń. W ofercie sklepu Neonet znajdziesz wiele modeli tych funkcjonalnych urządzeń – sprawdź, która suszarka spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

meble Previous post Gałki do mebli – jak wybrać oraz komu się przydadzą?
oświetlenie Next post Jak skutecznie oświetlić własny ogród?