lampy

Czym są lampy typu Eye?

Urządzając wnętrze należy brać pod uwagę wiele aspektów. Wszystko musi być spójne i tworzyć zgraną całość. Składa się na to wiele elementów i dodatków: meble, zasłony, dywany, oświetlenie. Do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz świetnie pasują lampy Nowodvorski Eye. Czym są i co je wyróżnia? Nie bez powodu nazywa się je “eye”. Rzucają bowiem punktowe, skupione światło w jednym kierunku.  Duże rozproszenie wiązek świetlnych jest uniemożliwione poprzez zwartą zabudowę wąskiego klosza. Światło wydobywa się w konkretnym kierunku.

Pomysły na aranżacje i wykorzystanie lamp Eye

Lampy Nowodvorski Eye ze sklepu https://nowodvorski-lampy.pl/ser-pol-85-Eye-SPOT.html pozwalają w prosty i efektowny sposób oświetlić pomieszczenia. Producent proponuje oświetlenie do każdego wnętrza w mieszkaniu. Można wybierać do woli. Są tu lampy podłogowe, szynowe, kinkiety, lampy wiszące, przysufitowe oraz umieszczone w oprawie. Występują pojedynczo lub w skupiskach po kilka sztuk (nawet do 6 sztuk).

Oświetlenie typu Nowodvorski Eye pozwala na oświetlenie szczelinowe wybranego miejsca. Jest więc to forma światła dodatkowego.

Wiszące lampy Nowodvorski Eye nad stołem pięknie oświetlą miejsce codziennego spożywania posiłków, podkreślą charakter mebla i dodatków. Z kolei kinkiety nie tylko dają niezbędne światło w przedpokoiu czy na klatce schodowej, ale i ładnie się prezentują.

Lampa stojąca Nowodvorski Eye znajdzie praktyczne zastosowanie obok wygodnego fotela i wydzieli strefę odpoczynku. Może także zastąpić tradycyjne źródło światła w sypialni obok stolika nocnego.

Zalety lamp Nowodvorski Eye

Lampy typu Eye doskonale pasują do loftowych, industrialnych wnętrz. Dzięki długim przewodom, na których umieszczono lampy wiszące można swobodnie nimi manewrować w wysokich pomieszczeniach. Szeroki wybór w klasycznych kolorach, czyli czerni, grafitu, bieli i złota sprawia, że pasują do różnych typów aranżacji.

Wiązki światła skupione w minimalistycznych kloszach Nowodvorski Eye mają dość mocy, aby oświetlić wybrane elementy. To bardzo praktyczna cecha. Giętkie przewody i przeguby w kinkietach czy lampach stojących pozwalają na manewry w dowolnych kierunkach umiejscowienia źródła światła. Można szybko zmieniać je w razie potrzeby.

Z lampami Nowodvorski Eye można też świetnie urządzić nowoczesne wnętrza jadalni, barów czy restauracji. Mogą stanowić też formę dekoracji i oświetlenia w hotelowych korytarzach. Wykonane ze stali są trwałe, klosze nie odbarwiają się, długo zachowują swoje walory estetyczne i użytkowe. Podkreślają piękno wybranych zakątków a szerokie spektrum wykorzystania czyni je funkcjonalnymi pod każdym względem.

schody metalowe Previous post <strong>Schody metalowe – w jakich wnętrzach się sprawdzą?</strong>
żarówki LED Next post Dlaczego warto zainwestować w żarówki LED?