obrazy

Obrazy podświetlane – dlaczego warto je zamówić?

Obrazy podświetlane mogą pełnić funkcję dekoracyjną, jak i reklamową. To połączenie ramy z indywidualnie dobranymi nadrukami na tkaninach. Obrazy należące do tej kategorii bez większych problemów wiesza się na domowych ścianach. Nie wymaga to specjalistycznego przygotowania powierzchni, klejenia i zdzierania starej tapety. Oczywiście powinno się to zrobić bardzo precyzyjnie, dlatego warto w to zaangażować fachowców.

Obrazy podświetlane – kilka najmocniejszych stron

Obrazy podświetlane mają coraz większe grono zwolenników. Z łatwością dokupuje się do nich stalowe linki lub też mocowanie ścienne, aby montaż przebiegł bez żadnych przykrych niespodzianek. Klienci samodzielnie decydują o tym, co konkretnie ma się pojawić na tego typu obrazach. Największą popularnością cieszą się nowoczesne grafiki, dekoracyjne wzory i motywy roślinne oraz leśne. Całość będzie doskonałym uzupełnieniem sypialni, salonu czy też jadalni. Domownicy wybierają pomieszczenie, w którym ma zawisnąć zakupiony obraz podświetlany, a następnie przystępują do szybkiego i prostego montażu. Ponadto warto wspomnieć m.in. o tym, że:

  • grafiki znajdujące się w ramie można wymieniać w dowolnie wybranym momencie (np. raz na kilka miesięcy),
  • obrazy sprawdzą się w każdym stylu wnętrzarskim,
  • obrazy prezentują się bardzo estetycznie, schludnie i elegancko.

Jeśli inwestorzy mają taką ochotę, w aluminiowej ramie mogą umieścić m.in. swoje ulubione pejzaże i krajobrazy, ale też zdjęcia najbliższej rodziny. Wszystko należy sobie bardzo dokładnie przemyśleć, aby wybrana kompozycja dopasowała się do aranżowanego wnętrza.

Różne formaty i wiele ciekawych możliwości

Obrazy podświetlane występują obecnie w wielu różnych formatach. Co najważniejsze niosą za sobą również wiele ciekawych możliwości. Klienci bez większego trudu mogą w nich umieszczać obrazy z motywem górskim, urodzinowym czy też bajkowym. Grafikę zdoła się wymienić np. przed zbliżającą się uroczystością rodzinną, wymarzonym wyjazdem wakacyjnym czy też imprezą urodzinową dziecka. Obraz podświetlany wiesza się na ścianie przy pomocy odpowiednio dobranych elementów montażowych lub też decydując się na wiercenie (w ramach znajdują się starannie wykonane otwory). Jedną z ważniejszych informacji jest to, że podświetlana wersja obrazu sprawdzi się jako element dekoracyjny przed wyjątkową kolacją z ukochanym partnerem lub też w sypialni. Podświetlane obrazy skutecznie łączą w sobie energooszczędność, funkcjonalność, doskonałe walory aranżacyjne, trwałość nadruku i wygodne przechowywanie. 

Toaletka z lustrem Previous post Toaletka z lustrem – ekskluzywny dodatek czy zbędne akcesorium?
salon w stylu skandynawskim Next post Jak zaaranżować salon w stylu skandynawskim?