rolety

Rolety dzień-noc, najbardziej popularne rolety wewnętrzne

Inteligentne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do każdego domu o każdej porze dnia i nocy. Możesz cieszyć się słońcem podczas dnia, cieszyć się odrobiną prywatności w ciągu nocy, ale co najważniejsze – możesz mieć pełną kontrolę nad światłem wpadającym do wnętrza pomieszczenia i zrewolucjonizuje sposób, w jaki zacieniasz swoją przestrzeń – wszystko to przy świetnym, nowoczesnym wyglądzie! Rolety dzień-noc łączą w sobie ruchome przezroczyste i nieprzezroczyste panele, aby zapewnić większą elastyczność w zakresie oświetlenia i prywatności. Niezależnie od tego czy chcesz wpuścić do pomieszczenia światło, czy może wyciszyć się do snu, wystarczy jedno rozwiązanie w postaci rolet dzień-noc. Dzięki temu pomysłowemu projektowi możesz uzyskać oba warianty przy zastosowaniu jednego rozwiązania. Wybierz spośród tkanin w żywych lub neutralnych kolorach, aby nadać oknom efektowny i nowoczesny wygląd. 

Czym są rolety dzień i noc?

Ta wyjątkowa, dwuwarstwowa roleta jest w połowie woalowa, a w połowie wykonana z z gęstszego materiału. Wygląda podobnie do tradycyjnej rolety, ale zamiast jednego panelu z tkaniny, rolety dzień-noc mają naprzemiennie przezroczyste i nieprzezroczyste panele z tkaniny, dzięki czemu możesz zdecydować, czy wpuszczać więcej światła, czy je blokować. Zarówno stylowe, jak i funkcjonalne rolety dzień-noc oferują najlepsze rozwiązanie w zakresie komfortu i kontroli, jeśli chodzi o oświetlenie i prywatność. 

Jak działają rolety dzień i noc?

Te innowacyjne rolety można łatwo obsługiwać za pomocą standardowej prowadnicy bocznej. Zbudowane z dwóch warstw tkaniny, które przesuwają się jedna nad drugą, rolety dzień i noc zapewniają wszechstronną kontrolę światła z naprzemiennymi panelami z przezroczystej i nieprzezroczystej tkaniny, wpuszczając światło po otwarciu lub blokując światło, gdy panele są ustawione w pozycji zamkniętej. Ruchome, półprzezroczyste paski pozwalają również kontrolować poziomy prywatności, aby uzyskać jej tyle, ile potrzebujesz. Ten typ rolet zakupisz w sklepie internetowym z roletami zwijane.pl.

Zalety rolet dzień-noc:

  • świetne pod względem dowolności stylu i dopasowania do posiadanego budżetu,
  • tworzą przytulne wykończenie okna i nowoczesny wygląd, zapewniając jednocześnie prywatność i kontrolę wpadającego światła,
  • zachowanie prywatności – półprzezroczyste panele z tkaniny wpuszczają światło, ale skutecznie chronią przed widocznością wnętrza z zewnątrz,
  • kontrolowanie wpadającego światła dziennego – rozsuń panele, aby je wpuścić lub zamknij, aby ograniczyć wpadanie światła do pomieszczenia.

Unikalne, przezroczyste paski tkaniny o splocie pudełkowym w połączeniu z wysokiej jakości nieprzezroczystym materiałem tworzą niezwykle eleganckie kompozycje. Podwójna tkanina daje możliwość przyciemnienia i odsłaniania, dzięki czemu pomieszczenie ciemnieje i rozjaśnia za jednym pociągnięciem koralika. Efektowne tkaniny oraz wygląd sprawiają, że pasują one do różnorodnych pomieszczeń i doskonale komponują się z zastaną aranżacją. Dodatkowym atutem jest to, że mogą stanowić samodzielną ozdobę okna. W nowoczesnych wnętrzach doskonale dekorują i przyciemniają pomieszczenie bez stosowania innych akcesoriów okiennych.

ekologia Previous post Na czym polega budownictwo ekologiczne?
1 Next post Odbiór mieszkania i domu pod okiem fachowców – typowe i nietypowe błędy dewelopera.