wesele

Jak wykorzystać organzę w dekoracjach ślubnych?

Dzień ślubu i wesela to moment niezwykły więc każda młoda para chcę nadać temu wydarzeniu odpowiednią oprawę. Wykonanie dekoracji ślubnych w przypadku dużych wesel zwykle zleca się firmom zewnętrznym. Obecnie jednak coraz więcej osób decyduje się zorganizować skromne przyjęcie ślubne i przy tej okazji samodzielnie wykonać piękne dekoracje. Bardzo dobrym pomysłem jest wykonanie dekoracji ślubnych na bazie materiału organza.

Jakie dekoracje przygotowuje się przy okazji ślubu i wesela?

Przy okazji ślubu i wesela zasadniczo przygotowuje się cztery rodzaje dekoracji. Jest to dekoracja samochodu, dekoracja domu panny młodej, dekoracja kościoła i dekoracja sali weselnej. Młoda para bardzo często decyduje się wybrać określony motyw kolorystyczny na przykład złoty czy fioletowy. Jeśli chodzi o materiały, jakie można wykorzystać w takich dekoracjach to jest ich obecnie bardzo dużo. Popularny jest organza materiał, który jest dostępny na https://alleglass.pl/pl/c/Organza/350, tiule, wstążki, pióra oraz dekoracje kwiatowe. Młodzi starają się zazwyczaj chociaż część dekoracji przygotować używając świeżych, sezonowych kwiatów.

Dekoracja samochodu

Aby przyjazd do kościoła był efektowny młodzi zwykle wynajmują luksusowe lub zabytkowe auto. Jeśli chodzi o jego dekoracje to obecnie stawia się na skromne i eleganckie wzory. Z przodu można umieścić niedużą kompozycję kwiatową albo kwiaty przymocowane w jednej linii. Na klamkach zawiesza się kokardy, które bez problemu można wykonać samodzielnie, wykorzystując materiał organza. Dopełnieniem będą specjalne tablice rejestracyjne z humorystycznym napisem.

Dekoracja domu pani młodej

Przed domem zazwyczaj dekorowana jest brama i tutaj najczęściej wykorzystuje się balony w jednym lub w dwóch kolorach. Oprócz tego na drzwiach można zawiesić wianek z gipsówki, który będzie udekorowany długimi szarfami z materiału organza.

Dekoracja kościoła

Na dekoracje kościoła składają się przede wszystkim ozdoby przy ławkach, odpowiednio przystrojone krzesła i klęczniki oraz dywan. Dodatkowo można ustawić lampiony albo usypać ścieżkę z płatków róż. Jeśli chodzi o dekorację ławek to bardzo dobrze sprawdzi się biały materiał organza, który zostanie odpowiednio upięty i wzbogacony o żywe kwiaty.

Dekoracja sali weselnej

Na sali weselnej ważną rolę odgrywa ściana za parą młodą oraz dekoracja stołów. Tutaj również można wykorzystać materiał organza w dowolnym kolorze. Warto ustawić także piękne świeczniki oraz niskie naczynia z wodą i żywymi kwiatami. Do dekoracji wykorzystuje się także perły, kryształy i zielone rośliny. Dodatkowo można zamówić napis LOVE czy specjalny, efektowny dym.

beton Previous post Lakier do betonu dekoracyjnego, który wyróżnia się doskonałą jakością oraz wydajnością
okap Next post Okap do zabudowy- cisza oraz wydajność