meble

Komody drewniane – stylowe uzupełnienie wnętrza każdego domu

Komody drewniane – stylowe uzupełnienie wnętrza każdego domu

Drewno to niezwykle solidny materiał, który jednocześnie charakteryzuje się nietuzinkowym wyglądem. Z tego surowca bardzo chętnie produkowane są komody drewniane, które uznawane są przez wielu konsumentów za najważniejszy mebel w domu i mieszkaniu. Komody wyróżnia wysoka uniwersalność, jeśli chodzi o przechowywanie i wykorzystanie. Mebel ten świetnie odnajdzie się zarówno w sypialni, jak i salonie. Poznaj najnowsze trendy produktów, którymi są komody z litego drewna.

Trwała i przepiękna komoda drewniana

Meble z litego drewna to trwały i solidny produkt, który służy właścicielom przez wiele lat. Komody drewniane to jeden z wielu produktów, który zwraca uwagę za sprawą pięknego rysunku drewna oraz designu. Dlatego wśród propozycji dostępnych na rynku należy wyróżnić: komody klasyczne, komody glamour, nowoczesne komody, komody industrialne, komody w stylu rustykalnym lub utrzymane w stylu prowansalskim. Warto podkreślić, że nowoczesne komody posiadają szereg ciekawych i funkcjonalnych elementów, jak: szklane drzwi, zawiasy samodomykające, półki, szuflady, ledowe podświetlenie i wiele więcej. Tak bogaty i różnorodny asortyment sprawia, że każdy znajdzie idealną komodę drewnianą dla siebie. Wybierz komody pokojowe, które odnajdą się w każdym wnętrzu. 

Drewniane komody – poznaj najnowsze propozycje

Komody drewniane wykonane z drewna sosnowego lub dębowego wyróżnia niepowtarzalny rysunek drewna. Lite drewno bardzo często zabezpieczane jest bezbarwnym wykończeniem, dzięki czemu mebel zyskuje na ponadczasowym charakterze. Warto podkreślić, że drewniane komody nowoczesne mogą wchodzić w skład różnych linii. Różnią się one między sobą stylem, rodzajem wykończenia drewna oraz designem. Dominują komody w kolorach brązu, od bardzo jasnego do ciemnego. Wśród nich znaleźć można również propozycje mebli bielonych i pomalowanych białą farbą. Połączenie drewna z białym kolorem wygląda niezwykle nowocześnie i designersko.

Komody drewniane utrzymane są w różnych stylach oraz designie, co wpływa bezpośrednio na ich wykorzystanie. W ofercie dobrze zaopatrzonego sklepu można znaleźć uniwersalne modele, które doskonale pasują zarówno do sypialni, pokoju dziennego, pokoju dziecięcego lub do przedpokoju. To również bardzo stylowe i eleganckie propozycje, które idealnie sprawdzą się w czasie urządzania salonu oraz domowego biura. Drewniana komoda to niewątpliwie must have, który charakteryzuje się atrakcyjną ceną i ponadczasowym stylem. Przekonaj się, który model przypadnie ci do gustu.

1 Previous post Odbiór mieszkania i domu pod okiem fachowców – typowe i nietypowe błędy dewelopera.
budowa Next post Wszystko, co potrzebne na budowie w jednym miejscu.