kuchnia

Jeśli chodzi o trendy, białe kuchnie prawdopodobnie nigdzie się nie pojawią – ale niektóre przestrzenie z bielą na białym tle są bardziej „przestarzałe” niż „ponadczasowe”.

Na przykład kuchnia Katriny Taboas została uwięziona w 2000 roku, kiedy budowano jej dom. Podczas gdy biały kolor nie był ofensywny, biało-kremowo-beżowa kombinacja nie podniecała.

„Kiedy kupiłam dom, wiedziałam, że muszę zaktualizować kuchnię” – mówi Katrina. „Sufity były bardzo wysokie, a szafki za małe”. Poza tym odgrodzona spiżarnia wydawała się oddzielona od kuchni; Katrina chciała, aby jej drzwi pasowały do ​​szafek kuchennych, aby wszystko wyglądało tak, jakby się zgadzały.

Katrina wiedziała, że ​​czeka ją całkowita przeróbka.

Na szczęście Katrina otrzymała pomoc: jej tata i chłopak wykonali prace demonstracyjne w starej kuchni, a następnie Katrina zatrudniła profesjonalistów do budowy i montażu szafek. „Widziałem te same szafki w około sześciu różnych sklepach i były wyceniane od 3500 do 11 000 dolarów” – mówi Katrina. Robienie zakupów pomogło jej zdobyć to, czego chciała, za najniższą możliwą cenę.

Nowe szafki są wyższe, co wykorzystuje wysokie sufity i zapewnia Katrinie więcej miejsca do przechowywania. Jej drzwi do spiżarni są teraz również zintegrowane.

Katrina zatrudniła również profesjonalistę do zainstalowania nowych blatów kwarcowych w świeżym białym wykończeniu. Obniżenie liczników na wysokości prętów półwyspu tak, aby cała powierzchnia była przeciwwysokości, pomogło uczynić ten obszar bardziej praktycznym do przygotowywania posiłków. Dodatkową korzyścią było to: „Zmiana wysokości blatu z wysokości baru na wysokość blatu naprawdę zmieniła przestrzeń i sprawiła, że ​​stała się bardziej otwarta” – mówi Katrina.

Tata Katriny zainstalował nową podłogę i nowy panel tylny z płytek groszowych, co pomogło jej zaoszczędzić pieniądze na pracy.

Wszystko – szafki, blaty, płytki, podłogi, zlew, kran i sprzęt AGD – Katrina zapłaciła 33 000 PLN za przebudowę kuchni. Biorąc pod uwagę to, co początkowo była cytowana w odniesieniu do samych szafek, to dobra okazja! Robienie zakupów, szukanie pomocy rodziny tam, gdzie mogła, i utrzymywanie takiego samego układu pomogło obniżyć całkowite koszty.

„Uwielbiam wszystkie wykończenia i to, jak wszystko wygląda zaktualizowane” – mówi Katrina. Dodaje, że to dowód na to, że „możesz mieć zupełnie nową kuchnię, którą kochasz, za rozsądną cenę!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like