dual cook

Piekarnik Dual Cook– poznaj jego największe zalety!

Piekarniki z zasady są urządzeniami dosyć długowiecznymi, więc raczej rzadko będziesz musiał myśleć o wymianie swojego obecnego modelu. Z drugiej jednak strony, kiedy nadejdzie ten moment, możesz nie mieć koncepcji na to, czego właściwie potrzebujesz w swoim urządzeniu. Spokojnie – ten artykuł może Ci pomóc. Dowiesz się z niego, czym jest piekarnik Dual Cook  i dlaczego warto o nim pomyśleć, kiedy przyjdzie czas wymiany sprzętu w Twoim domu. Zapraszamy do lektury!

Piekarnik Samsung – do zabudowy czy wolnostojący?

Zanim przejdziemy do kwestii, jaką jest piekarnik Dual Cook, będziesz musiał odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań odnośnie tego urządzenia do Twojej kuchni. Mowa tutaj o kwestii, jaki kolor i wykończenie powinno mieć urządzenie. Ten wybór znacząco wpłynie na Twój komfort oraz estetykę kuchni, więc dobrze go przemyśl.

Nie musisz się jednak obawiać o dostępność sprzętu, który wyda Ci się lepszy. Podwójny piekarnik do zabudowy w wielu różnych wersjach znajdziesz w ofercie marki Samsung, jeśli oczywiście zdecydujesz się na technologię Dual Cook. Zaraz opowiemy o tym, dlaczego warto to zrobić.

Piekarnik Dual Cook – sposób na mniejsze zużycie energii!

Kiedy zdecydujesz się na wybór marki Samsung i piekarnika do zabudowy, będziesz mógł liczyć na znacznie mniejsze zużycie prądu, niż miałoby to miejsce w przypadku wyboru klasycznej wersji tego urządzenia. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest banalnie prosta – komora piekarnika jest stosunkowo duża i nie zawsze potrzebujesz całej przestrzeni, którą oferuje.

W przypadku podwójnego piekarnika do zabudowy lub wolnostojącego będziesz miał w tej kwestii spore ułatwienie. Nie zawsze musisz przecież używać obu komór naraz. Niekiedy jedna z nich będzie w pełni wystarczająca, przykładowo wtedy, kiedy po powrocie z pracy będziesz chciał podgrzać swój posiłek lub najdzie Cię ochota na chrupiącą zapiekankę tuż przed snem.

To rozwiązanie zapewni Ci także mniejszy pobór energii elektrycznej oraz oszczędność czasu. Nie będziesz musiał tracić cennych minut na nagrzanie dużej komory piekarnika i przy okazji obniżysz także swoje rachunki za prąd. Już sam ten fakt może Cię przekonać do wyboru piekarnika Dual Cook, ale najpierw poznaj jego inne zalety. Jedna z nich to…

Samsung – piekarnik do zabudowy Dual Cook i… dwie potrawy naraz!

Piekarnik do zabudowy Dual Cook lub wolnostojący może Ci zaoferować jeszcze jedno ułatwienie, którego nie sposób zlekceważyć. To możliwość przygotowania dwóch dań jednocześnie w taki sposób, by oba wyszły perfekcyjnie, nawet jeśli wymagają innych parametrów pieczenia. Przykładem może być tutaj sytuacja, kiedy będziesz chciał jednocześnie upiec soczystą pieczeń i wyśmienite ciasto. Z piekarnikiem Dual Cook nie będzie to stanowiło żadnego problemu – będziesz mógł ustawić inny czas pieczenia oraz temperaturę w dwóch komorach. Nie musisz również obawiać się o przenikanie zapachów pomiędzy jedną komorą a drugą – Twoje potrawy zawsze będą smakowały tak, jak należy.

Takie możliwości daje właśnie piekarnik Samsung do zabudowy z technologią Dual Cook, dzięki obecności separatora. Po jego użyciu ciepło z jednej komory nie będzie przenikało do drugiej, podobnie jak różne zapachy, w czym pomogą dwa niezależne obiegi powietrza. W ten sposób będziesz mógł jednocześnie przyrządzić chociażby soczystą pieczeń i kruche bezy, zachwycając całą rodzinę i znajomych, nie musząc jednocześnie spędzać całego dnia w kuchni.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

biuro Previous post Jak można wpłynąć na wizerunek firmy?
Podłogi klejone Arbiton Mineral Dryback – ideał dla przestrzeni publicznych Next post Podłogi klejone Arbiton Mineral Dryback – ideał dla przestrzeni publicznych