podłogi

Podłogi Quick Step – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Podłogi Quick Step są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać podłogi bardzo dobrze imitujące drewno równocześnie będące funkcjonalniejszym wyborem. Bowiem często drewno mimo, że piękne posiada wiele wad zwłaszcza związanych z montażem, dodatkiem ogrzewania podłogowego czy utrzymaniem w pięknym stanie. Podłogi Quick Step posiadają odpowiedź na każde z tych wymagań będąc perfekcyjnymi dla każdego domu.

Podłogi Quick Step – zalety

Podłogi Quick Step posiadają szereg zalet, za które kochają je użytkownicy. Są po prostu idealnymi podłogami do codziennego użytkowania praktycznie pozbawionymi wad. Do cech, za które najbardziej cenione są podłogi Quick Step zalicza się:

-Szybki i prosty montaż. Nie wszystkie podłogi mogą pochwalić się tą zaleta. Bowiem wiele z nich musi być montowanych z udziałem osób trzecich takich jak profesjonaliści. W przeciwnym razie samodzielny montaż podłóg takich jak klasyczne podłogi drewniane może okazać się katastrofalny w skutkach. Zniszczenie desek spowodowane nieumiejętną pracą z klejem zdruzgotało już nie jednego amatora. Podłogi Quick Step układane są na specjalny zatrzask przez co może je wykonać praktycznie każdy w zupełnie bezinwazyjny sposób – bez klejów i bez kosztów montażu! Prostota i funkcjonalność w jednym produkcie.

Sprawdź: Podłogi Quick-Step

-Prosta i przyjemna pielęgnacja; prędzej czy później na panele wyleje się kawa, herbata czy ktoś przejdzie po nich brudnymi butami. Podłogi Quick step są do tego bardzo dobrze przystosowane. Wystarczy mokra szmatka czy mop a powierzchnia paneli zostanie w szybki sposób wyczyszczona – bez obaw o zniszczenia związane z wilgocią. Dodatkowo podłogi Quick Step zostały wzmocnione o dodatkowe technologie zapewniające odporność na zarysowania przez co są dobrą alternatywą dla mieszkań, w których znajdują się czworonożni przyjaciele.

-Wszechstronność; podłogi Quick Step pasują praktycznie do każdego pomieszczenia. Nie ważne czy jest to wilgotna łazienka, salon, sypialnia czy kuchnia. Podłogi Quick Step świetnie odnajdą się w każdym z tych miejsc gwarantując im piękno i funkcjonalność.

Podłogi Quick step – idealne do ogrzewania podłogowego

Jeżeli dana osoba chce mieć ogrzewanie podłogowe, a zastanawia się jakie podłogi do niego wybrać to odpowiedź jest prosta. Podłogi Quick Step są najlepszym wyjściem, które przede wszystkim bardzo dobrze i szybko przechwytuje ciepło. Dodatkowo są one wykonane w taki sposób, że nawet długie ogrzewanie nie niszczy ich struktury i nie zmienia plastyczności.

gniazdka Previous post Do którego stylu pasują gniazdka Karlik i natynkowe?
dom Next post Co jest najważniejsze przy budowie domu energooszczędnego?