toaleta myjąca

Jak działa toaleta myjąca?

Bidety są znane już od stuleci, jednak przez pewien czas nie cieszyły się dużą popularnością w naszym kraju. Ostatnimi czasy jednak to się zmienia. Połączenie funkcji miski wc z funkcją bidetu staje się w ostatnich latach opcją częściej wybieraną. Coraz więcej osób dostrzega zalety takiego rozwiązania, które jest znacznie bardziej higieniczne od normalnej toalety. Czym jednak w sumie są toalety myjące, jak działają i dlaczego warto mieć je w swoim domu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu dla siebie i gdzie takowy można znaleźć?

1. Toalety myjące – co to jest?

2. Jak działa toaleta myjąca?

3. Dlaczego warto mieć u siebie w domu miski wc z bidetem?

4. Na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie toaletę myjącą?

5. Miska wc z bidetem – gdzie można ją znaleźć?

Toalety myjące – co to jest?

Toaleta myjąca to przyrząd, który ma w sobie cechy zarówno standardowej miski WC jak i bidetu z funkcją mycia. Posiada ona specjalny panel sterujący za pomocą którego można wsuwać jak i wysuwać specjalną dyszę myjącą, która pomaga w utrzymaniu higieny intymnej. Wiele toalet myjących ma także funkcje takie jak suszenie okolic intymnych czy możliwość podgrzewania deski. Coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju toaletę właśnie ze względu na higienę – jest to zdecydowanie lepsza opcja niż używanie papieru toaletowego. 

Jak działa toaleta myjąca?

Toalety myjące mają bardzo proste, wręcz intuicyjne działanie. Steruje się nimi za pomocą specjalnego panelu na którym umieszczone są przyciski z oznaczeniami. Dzięki temu nawet osoba mająca problem ze wzrokiem bądź dziecko będzie w stanie poradzić sobie z obsługą takiego panelu. Można za jego pomocą regulować temperaturę wody, jej natężenie, automatyczne otwieranie oraz inne, dodatkowe funkcje. Zdecydowanie jest więc to rozwiązanie dla osób, które cenią komfort swój oraz swojej rodziny. 

Dlaczego warto mieć u siebie w domu miski wc z bidetem?

Nowoczesne deski myjące to przede wszystkim oszczędność miejsca – szczególnie dla tych, którzy wcześniej myśleli o kupieniu osobno standardowej misy sedesowej i osobno bidetu. Jednak to nie wszystko – taka toaleta myjąca jest w stanie pozwolić ci zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy, która w innym przypadku byłaby wykorzystana do zakupu papieru toaletowego. Ponadto ważna jest również kwestia higieny – znacznie łatwiej ją utrzymać używając wody i nawiewu powietrza, niż korzystając z papieru toaletowego, na którym zbierają się bakterie. 

Na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie toaletę myjącą?

Warto jednak wybierać mądrze wśród wszelkiego rodzaju dostępnych modeli toalet myjących. Na rynku jest dostępnych tak wiele, różnych produktów, że przed zakupem warto jest się zastanowić nad tym, na co należy zwracać uwagę. A co jest istotne? Oczywiście to, czy dana toaleta ma gwarancję a jeżeli tak, to jak długo ona obowiązuje. Jakie są opcje do wyboru w panelu sterowania. Istotne jest również to, z jakiego materiału jest wykonana taka toaleta – najlepsza będzie ceramika ponieważ można ją z łatwością czyścić. 

Miska wc z bidetem – gdzie można ją znaleźć?

A gdzie najlepiej szukać miski wc z funkcją bidetu? Najlepiej tam, gdzie jest jak największy wybór. Dobre są oczywiście zarówno sklepy stacjonarne, jak i te internetowe. Internet ma jednak więcej możliwości do wyboru – ponadto można spędzić tam odpowiednią ilość czasu porównując ze sobą różne dostępne modele. Ponadto produkty nie tylko zostaną podwiezione nam pod dom, ale często jest również możliwość zamówienia profesjonalnego montażu.

akcesoria do szycia Previous post Szpilki, taśmy, naparstki – drobiazgi, z którymi szycie jest przyjemnością
dom Next post Zalety posiadania rolet i żaluzji